APLEX - PROFIL SPOLEČNOSTI

Profil společnosti

Firma APLEX spol. s r.o. vznikla v dubnu 1990 jako konsorcium podnikatelů RNDr. Miroslava Krčmarského a Ing. Františka Kopeckého zabývajících se zaváděním výpočetní techniky, především v zemědělských podnicích okresů Frýdek-Místek a Nový Jičín. Po úspěšném ročním působení konsorcia získala firma v květnu 1991 právní subjektivitu založením obchodní společnosti s ručením omezeným. Rozrostla se o další spolupracovníky a zaměřila svou činnost především na dealerský prodej produktů jiných firem s důrazem na inženýrské služby. Snaha maximálně uspokojit zákazníky firmu brzy dovedla k vývoji vlastního ekonomického software. Již ke konci roku 1991 byl zahájen prodej první verze účetního programu.

Rychlý vývoj současných technologií firmu přiměl k vývoji nového informačního systému, určeného pro operační systémy MS Windows. V současné době společnost vyvíjí a prodává moderní informační systém pod názvem WinKlasik. Pokud máte zájem prohlédnout si a zdarma vyzkoušet naši demoverzi stačí nás kontaktovat buď na tel. 602 336 403, 596 768 304 nebo na e-mailu j.druzkovsky@aplex.cz. Firma zaměřuje svou obchodní aktivitu především na oblast Moravy. Blízkost k uživatelům a časté kontakty s nimi přitom umožňují poznat podrobně problematiku jednotlivých firem, což se příznivě promítá i do kvality nových verzí programu.

Samotné instalace programu u různých klientů nám ukázala, že lze jen velmi těžko najít typizované řešení pro všechny typy organizací. Proto pokud má zákazník nějaké specifické požadavky provedeme s ním úvodní analýzu a v krátkém čase dodáme řešení přesně dle jeho přání. V těchto ohledech máme mnoho dlouholetých zkušeností, se kterými se s Vámi rádi podělíme.